środa, 25 grudnia 2013

Świąteczno - Noworoczne Rozdanie!


Święta dobiegają końca, a Nowy Rok przed Nami więc mam dla Was prezent. Jest nim odżywka do rzęs RevitaLash - otrzyma ją ode mnie aż dwie osoby.


Aby otrzymać odżywkę do rzęs RevitaLash musisz: 

   1. Być publicznym obserwatorem bloga www.malinowyswiat.blogspot.com 
   2. Polubić fan page Malinowy Świat i RevitaLash 
   3. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Jakie jest Twoje postanowienie noworoczne lub co byś chciał/ła zmienić w swoim życiu w Nowym Roku? 

Możesz również:
    4. Umieścić na swoim blogu post o moim rozdaniu ze zdjęciem i linkiem do mojego rozdania +2pkt
    5. Umieścić baner na pasku bocznym swojego bloga z przekierowaniem na moje rozdanie +1pkt
    6. Udostępnić link z rozdaniem na facebooku +1pkt

Wzór formularza zgłoszeniowego:
1. Obserwuję jako:
2. Lubię jako:
3. Odpowiedź na pytanie:
4. TAK/NIE Link...
5. TAK/NIE Link...
6. TAK/NIE Link...

 • Rozdanie trwa do 28.01.2014 do północy - wyniki zostaną ogłoszone do 31.01.2014 
 • Rozdanie wyłącznie dla osób pełnoletnich mieszkających na terenie Polski.
 • Wygrywa dwie osoby.
 • Czekam 3 dni od ogłoszenia wyników na zgłoszenie się zwycięzców (wiadomość na maila).
 • Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Powodzenia ;)

40 komentarzy:

 1. 1. Obserwuję jako: lacquer-maniacs
  2. Lubię jako: Lacquer Maniacs
  3. Odpowiedź na pytanie: Moich postanowień noworocznych jest dość sporo, tym bardziej, że będzie to raczej rok dla mnie przełomowy. Wypiszę tu te najważniejsze i chyba jak na razie jedyne - jeśli postanowienia są już publiczne, to będę miała motywację, żeby nikogo w nich "nie oszukać" ;)
  - Chciałabym kontynuować moje dążenie do zgrabnej sylwetki, a mianowicie do płaskiego brzucha i szczuplejszych ud, a także zminimalizowania cellulitu. Jak na razie ćwiczyłam od 12.12 9 razy na 13 dni, więc w większość i jestem z tego niesamowicie dumna. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, który będzie pewnie bardziej intensywny niż ten, nadal utrzymam częstotliwość;
  - chciałabym do końca kwietnia mieć już napisaną całą pracę mgr;
  - mam nadzieję, że zapiszę się na kurs na redaktora technicznego i uda mi się go skończyć;
  - to już będzie mój ostatni rok na studiach, będzie więc trzeba zacząć stałą pracę. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś w zawodzie i moim zdaniem to będzie chyba dla mnie przełomowym momentem w przyszłym roku
  - ponadto mam przeczucie, że koniec studiów i rozpoczęcie pracy będzie w końcu takim sporym krokiem w dorosłość i mam nadzieję, że mu podołam;
  - planuję wreszcie nauczyć się gotować! Wiadomo, że może nie od razu wszystko, bo tak się nie da :P Ale już powoli robi mi się wstyd, że 23-letnia dziewczyna, a gotować nie umie ;)
  - chciałabym się również rozwijać wewnętrznie. Planuję czytać więcej o psychologii oraz rozwoju osobistym i niektóre rzeczy wdrażać w życie;
  - chciałabym być również bardziej dyplomatyczna. Niestety niekiedy mam wrażenie, że mówię za dużo;
  - mam nadzieję, że w tym roku uda mi się nieco poprawić relacje z rodziną;
  - liczę również na to, że mój blog rozwinie się jeszcze bardziej. Ma już trochę ponad 2 lata i w sumie widzę już jak zmienił się od samych początków. Teraz chciałabym pójść krok dalej;
  - mam nadzieję, że w sezonie wiosna/lato pokonam moją chorobę i będę mogła żyć jak każdy normalny człowiek;
  - i lust but not least - mam nadzieję, że zarówno ja jak i mój chłopak będziemy pielęgnować nasz związek i nasze uczucie, abyśmy dotrwali do 4 lat razem i jeszcze więcej ;)

  Kolejność przypadkowa :) Powodzenia również w Twoich postanowieniach! :)
  4. NIE
  5. TAK www.lacquer-maniacs.blogspot.com
  6. TAK https://www.facebook.com/photo.php?fbid=365175446952486&set=a.144647979005235.30012.128020974001269&type=1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podam jeszcze na wszelki wypadek maila ;) lacquermaniacs@gmail.com

   Usuń
 2. Obserwuję jako: Agnieszka Wer...aka
  Lubię oba profile jako: Agnieszka Wer...aka
  Postanowienia noworoczne? To dość trudne pytanie z racji tego, że na rok 2014 mam bardzo dużo planów i celów, które chcę osiągnąć. Jest jeden najważniejszy cel, ale jego nie zdradzę bo to plan, który chcę zrealizować wbrew wszystkim przeciwnościom i nie chcę zapeszać. Poza tym mam kilka mniejszych celów, które na pewno pozwolą mi na zrealizowanie tego najważniejszego:
  - zrobić kurs wizażu i zdać egzamin czeladniczy, osiągając jednocześnie zawód wizażystki
  - obronić magisterkę...
  - schudnąć (W KOŃCU) dość znaczną liczbę kilogramów
  - znaleźć lepiej płatną pracę
  - może to wydać się głupie, ale w nowym roku moim postanowieniem jest to, że spełnię wszystkie swoje postanowienia, albo przynajmniej mocno zawalczę o ich spełnienie.
  To by chyba było na tyle :)
  6. TAK: https://www.facebook.com/a.wereszczaka/posts/788693501156787

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. OBSERWUJĘ JAKO : Divafashioon
  2. LUBIĘ JAKO : Ewelina Kropicka
  3. ODPOWIEDŹ NA PYTANIE :
  Jak co roku, spisuję sobie postanowienia noworoczne, by pod koniec grudnia móc sprawdzić, jak sobie z nimi poradziłam. W 2014 roku mam zamiar więcej czasu poświęcić rodzinie, ukochanemu i przyjaciołom. Niestety z powodu studiowania w innym mieście, ciągłej bieganiny, zaniedbałam swoich najbliższych. Więc najwyższa pora to zmienić!
  Oprócz tego chciałabym się rozwijać - zapisać się na kurs języka hiszpańskiego, na fitness - a także rozwijać się, jako blogerka - poprawić jakość zdjęć, postów, by moi czytelnicy byli zadowoleni.
  W nowym roku chcę cieszyć się mały, drobnymi rzeczami, których na co dzień nie zauważamy. Chciałabym także zadbać o swoje zdrowie, gdyż obecny jego stan nie zadowala, a jak wiemy zdrowie jest najważniejsze!.
  A miłość? - w 2014 roku mam zamiar bardziej pielęgnować swój związek, by był jeszcze mocniejszy, trwalszy i piękniejszy. doceniać każdą chwilę spędzoną z ukochanym i wspólnymi siłami pokonywać wszystkie przeszkody.

  Mocno wierzę, że mi się uda, a w końcu WIARA CZYNI CUDA! :)
  4. NIE
  5. NIE
  6. TAK https://www.facebook.com/Divafashionblog/posts/421264551339835

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Obserwuję jako: Anita B.

  2. Lubię jako: Anita Barbara

  3. Odpowiedź na pytanie: Noworoczne postanowienia nie są moją dobrą stroną. Przyznaję :) Niemniej jednak układam je co rok, bo nawet jeśli nie do końca je wypełnię, to zawsze mnie odrobinę motywują. W tym roku chcę zmienić pracę na lepiej płatną,bo zamierzam kupić swój pierwszy samochód. Przydałoby się też zapisać na siłownię, po świątecznym biesiadowaniu koniecznie :),Poza tym jakby nie było zbliżają się wakacje :) Najtrudniej chyba będzie zwiększyć swoją asertywność, mam problemy z mówieniem "nie" bez wyrzutów sumienia. Co roku to sobie obiecuję, co roku nie wychodzi. Może tym razem? Generalnie zamierzam zwolnić, cieszyć się codziennością, mniej się stresować, więcej czytać, trochę podróżować. To tyle. Mam nadzieję, że to będzie wspaniały rok :)

  4. NIE..

  5. NIE

  6. TAK Link...https://www.facebook.com/anita.barbara.37/posts/180663578798963

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. OBSERWUJĘ JAKO: Część Mnie
  2. LUBIĘ JAKO: Ola Francikowski
  3. ODPOWIEDŹ NA PYTANIE: Chcę być po prostu lepszym człowiekiem, który dąży do swoich celów. Nie ma tu nic konkretnego, bo wiem, że większość postanowień noworocznych pęka jak bańka mydlana. Dlatego taka prosta, ale szczera odpowiedź.
  4. NIE
  5. TAK http://czescmnie.blogspot.com/2013/12/przeglad-2013.html
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Obserwuję jako: Gosia Nati
  2. Lubię jako: Świat Anastazji
  3. Odpowiedź na pytanie: Cóż, postanowień noworocznych ogólnie nie robię nigdy, dla mnie to normalny dzień tylko zmienia się data. Wychodzę z założenia, że codziennie powinno się być lepszym i stawiać sobie poprzeczkę wyżej. Każdego dnia można sobie obiecać, zacznę się odchudzać, zacznę biegać, chodzić na siłownię, pójdę na kurs gotowania itp. A przecież każdego dnia można coś zmienić w swoim życiu czy w sobie. Sylwester i Nowy Rok to dla mnie po prostu czas kiedy żegnam stary rok, kupuje nowy kalendarz i wierzę w to, że ten rok będzie lepszy niż poprzedni :)
  4. Nie
  5. TAK http://swiatanastazji.blogspot.com/
  6. TAK https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=259629187526928&id=179012225588625

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Obserwuję jako Miss Agnieszka
  2. Lubię jako Agnieszka Podębska
  3. Postanowienia noworoczne. Z postanowieniami na ogół jest tak, że ładnie wyglądają na kartce papieru albo w naszej głowie, z ich dotrzymywaniem już bywa różnie :P U mnie na pewno. Więc w tym roku wyrzucam ze słownika to określenie. Postaram się cieszyć drobiazgami, bardziej je doceniać, dzięki temu być szczęśliwszą, a wszystko inne chciałabym zostawić w tym kończącym się roku i oddzielić grubą kreską. Ludzie wierzą, że aby od­nieść suk­ces trze­ba wsta­wać wcześnie. Otóż nie - trze­ba wsta­wać w dob­rym humorze - tego się chciałabym trzymać. :) Banalnie brzmi, ale wcale nie jest to częste w dzisiejszych czasach.I tak poza tematem życzę wytrwałości drugiej stronie ;)
  6. Fb: https://www.facebook.com/agnieszkaagn11/posts/647448135293731

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Obserwuję jako: agnieszkazg
  2. Lubię jako: Agu Sia
  3. Odpowiedź na pytanie: Moim najważniejszym postanowieniem noworocznym jest to, aby przestać zwracać uwagę na innych ludzi, na to, co mówią i co robią. Zacząć bardziej dbać o siebie, o swoją przyszłość i o swoje otoczenie. Mieć w nosie wszystkie plotki, a także fałszywych ludzi, którzy uśmiechają się, a za plecami spiskują. :)
  4. NIE
  5. NIE
  6. TAK, https://www.facebook.com/agnieszkazg/posts/10202146985389587

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniłam nazwę na FB, więc teraz lubię jako Agnieszka I-ka :)

   Usuń
 9. 1. Obserwuję jako: Julia Ste
  2. Lubię jako: Małgorzata S
  3. Odpowiedź na pytanie: Moim noworocznym postanowieniem jest, może to banalne i głupie, ale zrzucenie kilku kilogramów, tak około 7 :) Może niektórzy pomyśleli by że to głupie ale dośc zle czuje się w swoim ciele, a te kilka kg mniej sprawiłoby mi wielką radość.
  4. NIE
  5. TAK http://worldofjuliett.blogspot.com/
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Obserwuję jako: Malynowy Świat.
  2. Lubię jako: Malynowy Świat.
  3. Odpowiedź na pytanie: Na ten rok nie zrobiłam dużej listy postanowień. Przez pryzmat poprzednich lat i tego co zawsze sobie postanawiałam , wiem , ze im więcej postanowień tym trudniej im sprostać. Na ten rok chcę się skupić na nauce , zdać sesję za pierwszym razem. To jest mój najważniejszy cel. Drugim bardzo ważnym jest zrzucenie paru kilo , nie tyle dla urody co przede wszystkim dla zdrowia.. Ten 2014 rok poświecę również na pracę nad moim ciężkim charakterem. Wiem , ze dzięki temu nie tylko ja będę szczęśliwsza , ale tez i moi bliscy na tym skorzystają. No i planuję też częściej tu zaglądać, bo może i nie mam wielu czytelniczek , ale sama zawsze mogę się czegoś dowiedzieć czytając inne blogi .Pozostałe aspekty będą już spontanicznością. :))
  4. TAK: http://malynowyswiat.blogspot.com/2014/01/rozdanie-u-malinowy-swiat-zapraszam.html
  5. TAK: malynowyswiat.blogspot.com
  6. NIE.

  OdpowiedzUsuń
 11. 2. Lubię jako: Daisy K
  3. Odpowiedź na pytanie: Chcę być bardziej stanowcza i konsekwentna. NIe wiem czy uda mi się to zrealizować, ale zrobię w tym celu wszystko. Chciałabym też w końcu wyjechać na fajne wakacje i się zakochać. ;) Ostatniego postanowienia nie gwarantuję, ale kto wie co się wydarzy. ;)
  4. NIe
  5. TAK/http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/
  6. TAK/https://www.facebook.com/kolorowyswiatmarzen/posts/211455999038120

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Obserwuję jako: frau
  2. Lubię jako: Anna Karolina N.
  3. Odpowiedź na pytanie: ja chcę troszkę schudnąć z brzuszka i nóg i chcę zacząć porządnie dbać o włosy, a i jeszcze pozbyć się cellulitu :)
  4. NIE
  5. TAK http://anusia93.blogspot.com/
  6. TAK https://www.facebook.com/anna.k.niemiec.3/posts/1409967339244294

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Obserwuję jako: KamiluŚkaa
  2. Lubię jako: Kamila T
  3. Odpowiedź na pytanie: W tym roku chcę spełniać swoje marzenia. Żyć chwilą.. Cieszyć się każdym momentem.. I oczywiście czerpać z życia tyle ile się da. Postanowienie jest takie, ponieważ rok 2013 nie przyniósł mi ani chwili wytchnienia :)
  4. NIE
  5. TAK http://szaro--kolorowa.blogspot.com/
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Obserwuję jako: milkyway
  2. Lubię jako: Natalia Łątka
  3. Chciałabym pogodzić się z rodzicami. Po czterech latach..

  4. TAK http://t-r-i-a-d-e.tumblr.com/post/72541969637/malinowy-swiat-swiateczno-noworoczne-rozdanie
  5. TAK http://t-r-i-a-d-e.tumblr.com
  6. TAK https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=792278090799449&id=100000517965330

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Obserwuję jako:bernadeta bomba
  2. Lubię jako:Bernadetta Bomba
  3. Odpowiedź na pytanie:Chciałabym w tym nowym roku spełnić choć jedno swoje marzenie i być bardziej stanowcza i pewna siebie. Jeśli chodzi o marzenie to jednym z nich jest zawsze podróżowanie. Chciałabym w tym roku gdzieś wyjechać, choćby zwiedzić nasze piękne, polskie Tatry
  4. NIE
  5. NIE
  6. TAK https://www.facebook.com/bernadetta.bomba/posts/1450138961873645?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 16. 1. Obserwuję jako: Karolina Furgacz
  2. Lubię jako: Karolina Soczówka
  3. Odpowiedź na pytanie: Postanowień noworocznych nie mam, uważam że jest to bezsensowne i jeśli chcę coś zmienić w swoim życiu to po prostu to robię, nie jestem jakoś specjalnie wytrwała w tym co robię także często wyznaczam sobie nowe cele :)
  6. TAK https://www.facebook.com/karolina.furgacz.7/posts/198294450364876?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Obserwuję jako: Pamircia
  2. Lubię jako: Paulina Mirgos
  3. Odpowiedź na pytanie: Zacznijmy od tego, że nienawidzę postanowień noworocznych. To takie ograniczające. Od razu przypomina mi się reklama jednej z sieci komórkowych "Noworoczne ograniczenia nie interesują mnie" ;) Ale mam pewne życzenia dotyczące tego roku: chciałabym pogodzić się ze sobą, dojść do ładu, zrozumieć, co chcę robić, czego pragnę, co jest dla mnie najważniejsze. Chcę zacząć w pełni akceptować siebie, polubić się ze sobą, zacząć się spełniać. Cieszyć się z małych rzeczy, doceniać chwile, przestać marnować czas, a zacząć go produktywnie wykorzystywać. I wreszcie - nauczyć się odpoczywać, bo aktualnie moje życie pędzi i brakuje mi już tchu. Chcę w tym roku wykorzystać dane mi szanse i zacząć żyć w pełni!
  4. NIE
  5. TAK http://kosmetyczne-widzimisie.blogspot.com (pasek boczny)
  6. TAK https://www.facebook.com/pamircia/posts/664248370294554?stream_ref=1

  OdpowiedzUsuń
 18. 1. Martuszka
  2. FB - Marta Make Up
  3. Jakie jest Twoje postanowienie noworoczne lub co byś chciał/ła zmienić w swoim życiu w Nowym Roku?
  Strasznie chciałabym znaleźć pracę, tak by odciążyć rodziców i zacząć spełniać swoje małe marzenia. Poza tym w Nowym Roku chciałabym stawać się lepszym człowiekiem - uczyć się, pomagać innym i żyć szczęśliwie. Chyba nie jestem bardzo wymagająca.

  4. http://martuszkowemakijaze.blogspot.com/2014/01/makijaz-dzienny-i-zapowiedz-recenzji.html
  5. http://martuszkowemakijaze.blogspot.com/p/blog-page_3692.html
  6. https://www.facebook.com/marta.makeup.54/posts/242267622614376

  OdpowiedzUsuń
 19. 1. Obserwuję jako: Natalia Ładosz
  2. Lubię jako: Natalia Ładosz
  3. Odpowiedź na pytanie: Moim postanowieniem noworocznym a za razem marzeniem jest stanie się lepsza osobą w tym roku. Czasem bywam nerwowa i cierpią na tym najbliższe osoby które kocham najbardziej na świecie! W tym nowym roku chce im wynagrodzić i pokazać jak bardzo ich kocham! Chce każdego dnia stawać się dla nich lepsza pokazując im ile dla mnie znaczą!
  Mam nadzieję, że mi się uda... Bo bardzo tego pragnę!

  OdpowiedzUsuń
 20. 1. Obserwuję jako: Paulina Chuda
  2. Lubię jako: Paula Paulineczka
  3. Odpowiedź na pytanie: Moim postanowieniem noworocznym jest konsekwencja w działaniu! Do tej pory byłam bardzo leniwa i nie dotrzymywałam składanych sobie obietnic, od tego roku stwierdziłam, że muszę wziąć sprawy w swoje ręce i realizować marzenia, bo czas ucieka bardzo szybko! Jak na razie idzie mi dobrze, mam nadzieję, że będę konsekwentna i zmotywowana nie tylko w tym roku ale także w każdym kolejnym :) przede wszystkim chciałabym nauczyć się organizacji, tak by niczego nie odkładać na potem, bo jestem strasznie zapominalska, także zrobienie recenzji na czas to dla mnie katorga..a przecież tak uwielbiam blogować i robić nowe makijaże, mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zrealizować się w tym co kocham czyli wizażu :)
  życzę powodzenia reszcie uczestników, pozdrawiam cieplutko <3

  4. TAK - http://paulineczkapisze.blogspot.com/2014/01/rozdanie-u-malinowy-swiat.html
  5. TAK - http://paulineczkapisze.blogspot.com/
  6. TAK - https://www.facebook.com/paula.paulineczka17

  OdpowiedzUsuń
 21. 1. Obserwuję jako: setfiretotherain
  2. Lubię jako: Frozen malibu
  3. Odpowiedź na pytanie: Postanowień na ten Nowy Rok nie poczyniłam z racji tego, że raczej nie spełniałam tej listy nawet w małej części. Jak będę chciała zrealizować jakiś cel to każdy dzień jest na to dobry, a nie koniecznie rozpoczęcie kolejnego roku ;) A czego bym chciała od 2014- jakich zmian? Przewrócenia mojego świata do góry nogami :D Brzmi pokrętnie? Może troszkę ;) Jednak kiedy chodzi o miłość życie zmienia się nie do poznania ;] Takie jest moje małe marzenie na ten rok :)
  4. NIE.
  5. TAK http://frozenmalibu.blogspot.com/
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 22. 1. Obserwuję jako: bloodydragon
  2. Lubię jako: Klaudia Gawor
  3. Odpowiedź na pytanie: kontynuować świadomą pielęgnację włosową! :)
  4. NIE
  5. TAK http://bloody-dragon-life.blogspot.com/
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 23. 1. Obserwuję jako: Marta Sławińska
  2. Lubię jako: Marta Sławińska
  3. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym zmienić siebie. Nie popełniać tych samych błędów, nie krzywdzić ważnych dla mnie osób itp. Chciałabym być szczęśliwym człowiekiem.
  4. NIE
  5. TAK >> http://extraordinarymmakeup.blogspot.com/
  6. NIE Link...

  OdpowiedzUsuń
 24. 1. Obserwuję jako: nika88
  2. Lubię jako: One more dress
  3. Odpowiedź na pytanie: W 2014 roku chciałabym znaleźć dobrą pracę. Skończyłam studia, wydałam dodatkowo zaoszczędzone pieniążki na studia podyplomowe w nadzieli że wszystko mi się zwróci w przyszłości, a pracy jak nie było tak nie ma. Dużo zależy od miejsca zamieszkania, znajomości - a ja mieszkam na wsi i znajomości (takich mogących załatwić pracę) po prostu nie mam. Jeśli nie uda mi się niczego znaleźć tutaj w najbliższych tygodniach to pewnie wyjadę do UK do siostry, ale póki co jeszcze szukam tutaj, bo z pewnych względów nie chcę na dłużej wyjeżdżać za granicę. Także praca to mój priorytet na 2014 rok, a najlepiej na jego pierwszy kwartał. :)
  4. NIE
  5. TAK, baner na pasku bocznym bloga http://one-more-dress.blogspot.com
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. 1. obserwuję jako: Dagmara
  2. lubię jako: Natalia Dejneka
  3. W nowym roku zamierzam spełnić przynajmniej część swoich marzeń tzn, wyruszyć "na stopa" w podróż po Europie, oczywiście dopiero w czasie wakacji. Poza tym chcę zacząć coś nowego, znaleźć nową pasję...
  4. NIE
  5. NIE
  6. TAK. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=733072796733459&set=a.539864929387581.124355.497312066976201&type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 27. 1. Obserwuję jako: mazgoo silent thelma
  2. Lubię jako: magdalena silent thelma
  3. Odpowiedź na pytanie: Moje postanowienie noworoczne ?? zacznę chodzić na basen i wreszcie nauczę się pływać :)oprócz tego obiecałam sobie -zjadać częste małe posiłki o regularnych porach, dotychczas ze względu na pracę swój pierwszy a i zarazem ostatni posiłek zjadałam dopiero ok. godz. 18, wiem jakie to nie zdrowe dlatego postanowiłam to natychmiast zmienić :) kolejnym planem jest zwiedzenie Polski !dlaczego akurat jej ? bo to nasza ojczyzna na temat której młodzi ludzie wiedza coraz mniej, fascynują się innymi krajami nie wiedząc ile piękna i fascynujących historii drzemie w naszym kraju :) a ile nieznanych sklepików kosmetycznych o których nie mam pojecia ... ojj az sie buzia cieszy ^^
  4. NIEstety :(
  5. TAK http://mazgoo.blogspot.com/
  6. TAK https://www.facebook.com/Silent.Thelma

  OdpowiedzUsuń
 28. 1.Obserwuję jako fantaghiro
  2.Lubię na fb jako Beata Korpecka Gardoń
  Odpowiedź na pytanie: Postanowienia postanowieniami,ale by je spełniać musimy wiedzieć czego tak naprawdę chcemy i dążyć do tego nawet jeśli miałoby to być małymi kroczkami.Nowy Rok zmusza nas do refleksji nad poprawieniem jakości swojego życia,a także jeśli jest potrzeba nad zmianą go:) Ja w tym roku nie potrzebuję do szczęścia za wiele:) Pragnę zrobić prawo jazdy na motor-ścigacz! Motory to moja wielka pasja,kocham je,a jazdę na nich jeszcze bardziej,niestety tylko jako pasażer,dlatego postanawiam sobie by zrobić te prawo jazdy by wreszcie samej usiąść na motor i pojechać daleko-niech wiatr niesie mnie:)Zatem od lutego biorę się do ciężkiej pracy jaką jest kurs jazdy na motorze! Postanawiam także w tym roku zrobić oprócz kursu jazdy na motor także kurs nurkowania i wreszcie zaoszczędzić pieniądze i jesienią wybrać się np.do Egiptu by ponurkować! Są to plany trudne do realizacji,ale ja jestem twarda babka i wyzwań się nie boję-jak sobie coś postanowię to uparcie dążę do celu! Jestem konsekwentna w działaniu!
  4.nie
  5.nie
  6.Tak https://www.facebook.com/beata.korpecka

  OdpowiedzUsuń
 29. 1. Obserwuję jako: kamilciaop
  2. Lubię jako: Kamila K
  3. Odpowiedź na pytanie: Nie mam żadnych postanowień, bo po co? Po to aby ich nie dotrzymać? czasem nie warto pędzić na ślepo za tłumem. Jeżeli chcę coś zmienić mogę to zmienić kiedy tylko będę chciała a nie "zmuszam" się razem z nowym rokiem bo każdy rak robi. Nie jestem każdy, ja robię po swojemu ;)
  4. NIE
  5. NIE
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 30. 1. Obserwuję jako: Adrianna Karpowicz
  2. Lubię jako: https://www.facebook.com/pazurkiumyszy
  3. Odpowiedź na pytanie: Nie mam. Dlaczego? Ponieważ staram się niczego nie oczekiwać od życia. Unikam w ten sposób zbędnego zawodu. Ponadto takie postanowienia noworoczne to dla mnie coś w rodzaju ... Pechowego czarnego kota. (Brakuje mi tego słowa) . Trele morele :P Ja po prostu, jeśli coś postanowię, dążę do tego - a nie wymyślam bo NOWY rok . ;))
  4.Post brak
  5. Baner jest http://pazurkiumyszy.blogspot.com/
  6. Udostępnienie tak https://www.facebook.com/pazurkiumyszy

  OdpowiedzUsuń
 31. 1. Obserwuję jako:Sabi S.
  2. Lubię jako:Sabi S.
  3. Odpowiedź na pytanie:Nie mam, ale chcę zmienić miejsce zamieszkania, znaleźć pracę.
  4.NIE
  5. TAK http://isthemagichereforever.blogspot.com/
  6. NIE

  OdpowiedzUsuń
 32. 1. Obserwuję jako: Serenitka B
  2. Lubię jako: Monika B
  3. Odpowiedź na pytanie: W Nowym Roku chcę powoli, małymi kroczkami odbudować siebie i swoje życie. Straciłam mnóstwo czasu z niewłaściwym człowiekiem i teraz krok po kroku chcę zacząć od nowa. Zapomniałam jak to jest cieszyć się małymi rzeczami i widzieć świat w różowych barwach więc teraz codziennie uśmiecham się do świata:) Nauczę się na nowo Kochać siebie oraz udowodnię innym że nie dam się pokonać:)
  4. NIE
  5. TAK http://serenitka-skarby-na-wieszaku.blogspot.com/
  6. TAK https://www.facebook.com/monika.bochman/posts/695637000476374?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 33. 1. Obserwuję jako: Mode Moi Sell
  2. Lubię jako: Natalia M.
  3. Odpowiedź na pytanie: Tego roku moje postanowienia noworoczne są dość nietypowe. Z racji tego, że ja nigdy nie dotrzymuję postanowień liczę na to, że się przechytrzę i tak oto stworzyłam krótką listę:
  *będę miała cały czas bałagan w pokoju,
  *przytyję
  *nie znajdę pracy
  *przepuszczę ostatnie pieniążki na głupoty
  *będę mieć mnóstwo nałogów
  *a tak przy okazji, kto powiedział, że nie da się przeżyć jedząc same fast foody ?
  5. TAK http://mode-moi-sell.blogspot.com/
  6. TAK https://www.facebook.com/natalia.misiak.1/posts/814280708598466?stream_ref=10

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 34. 1. Obserwuję jako: Róża Pyszka
  2. Lubię jako:Róża Pyszka
  3. Odpowiedź na pytanie: Własnie zaczęłam realizować moje noworoczne postanowienie tzn. chciałam założyć blog. Jestem kosmetyczką od 15 lat, żoną od 14 i mamą od 11 lat. Chciałabym swoją wiedzą, doświadczeniem i opiniami podzielić z innymi.
  4 nie
  5. TAK http://urodadomimoda.blogspot.com/
  6. TAK https://www.facebook.com/roza.pyszka/posts/593381227403057?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 35. 1. Obserwuję jako: ololek23
  2. Lubię jako: Ola S.
  3. Odpowiedź na pytanie: Moimi postanowieniami są zdecydowanie:
  - wytrwałość w ćwiczeniach,
  - systematyczna nauka,
  - regularna pielęgnacja,
  - więcej pieczenia ciast :D
  i w sumie nie mam innych postanowień. ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. 1. Obserwuję jako: ot.tak.sobie
  2. Lubię jako: Sprzedam Kupię
  3. Moim noworocznym postanowieniem jest bycie szczęśliwym każdego dnia, czerpanie z życie wszystkiego co najlepsze i zapamiętywanie tylko tych najlepszych chwil.
  4.NIE
  5. NIE
  6. TAK

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Komentarze z reklamami albo wpisami typu "obserwuję - zapraszam do mnie", "obserwuj" będą ignorowane i usuwane.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...