niedziela, 2 czerwca 2013

Spotkanie blogerek w Nowym Sączu 18.05.2013

Pewnie jestem już ostatnią osobą, która zdaje relacje z Majowego Spotkania Blogerek w Nowym Sączu, ale lepiej późno niż wcale :)
Otóż 18 maja dzięki tym uroczym organizatorkom tj. Beatce, Aldonce i Oliwii miałam przyjemność poznać mnóstwo cudownych dziewczyn.
Na początku chciałam podziękować właśnie im za całą organizację, bo gdyby nie one to spotkania by nie było. Cieszę się, że mogłam Was poznać osobiście :) mam nadzieję, że to nie pierwsze i nie ostatnie spotkanie w Waszym gronie :*
Również podziękowania należą się  firmie Ȕber, która ufundowała nam obiad oraz szampana, którym wzniosłyśmy toast na samym początku. Dziękuję Spółdzielni Handlowo Produkcyjnej "Składnica" w Grybowie za przepyszny tort, który potem został udekorowany przez dziewczyny. A także firmom za cudowne upominki: AmilieAlcinaApisAvonKosmetyki z aptekiEvelineCetaphilEfektimaRimmelMarizaGrejpfrut wszechmocnyVenusPilomaxPulannaPat&RubYasumiUberArtdecoLagenkoBarwaPierre ReneAmbasada piękna Yasmeen.

Dzięki temu spotkaniu poznałam wiele cudownych dziewczyn, których większości nie znałam osobiście. Dziewczyny są tak miłe i kochane, że nie zauważyłam jak upłynął nam ten czas. Nie było czasu nawet na robienie zdjęć, więc troszkę im podkradłam - mam nadzieję, że nie będą miały mi tego za złe.

 A teraz krótka fotorelacja z tego spotkania :)

Organizatorki:


Tutaj Izabelka z bloga http://www.bellitkaa.com/


Tu Asia z bloga http://www.annabelle.com.pl/ która już coś wącha :P Pogaduchy z cudownymi dziewczynami - Patrycją z bloga http://the-beautyoffashion.blogspot.com/ Kasią z http://xkeylimex.blogspot.com/  oraz niezastąpioną Panią Renata z PAT & RUB 


 Obiadek omm nom nom :D
 Wszystkie zaoferowane upominkami :)

 No i nie może zabraknąć oczywiście pysznego tortu :))


Dziewczyny dziękuję Wam za urocze spotkanie i mam nadzieję, że do następnego :))
 

15 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Komentarze z reklamami albo wpisami typu "obserwuję - zapraszam do mnie", "obserwuj" będą ignorowane i usuwane.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...